header-image-vb.jpg

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD6 Veld 3 - AB Carola Prins
17:00 - 18:00 M3F1 Noor Brans
Ynte Verschuuren
Veld 2 - B
17:00 - 18:00 M3F2 Angie van Erve
Julia Oerlemans
Nora Putman
Veld 2 - C
17:00 - 18:00 M3F3 Veld 2 - D
17:00 - 18:00 M6E1 Amber Verlaan
Laudie van Kasteren
Veld 1 - A
17:00 - 18:00 M6E2 Lieke Tack
Vera van de Ven
Veld 1 - B
17:00 - 18:00 M6E3 Katrijn Dusée
Sophie Schalken
Veld 1 - C
17:00 - 18:00 M6E4 Karlijn van Pelt Veld 1 - D trainer: fleur van de Ven
17:00 - 18:00 M6E5 Amy van Hofwegen
Michelle van den Broek
Veld 2 - A
17:00 - 18:00 M8E1 Monique van den Bogert Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Matt van Kalkeren
Wouter van der Heide
Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 M trainingsgroep Famke Rasenberg
Lynn Smulders
Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Fleur Vermeer
Suus van Kalkeren
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Esmée Schrauwen
Manon van der Meijs
Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 M8E4 Bella Weijers
Femke Moor
Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Remco Bressers
Veerle Ellenbroek
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Udenhout - CD Koen de Kok
19:00 - 20:30 JC1 Mark Mutsaers Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Jules van Roy
Merel van Heteren
Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Berni Bodewes Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB5 Maxime van Esch
Nikki van Hout
Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 MC3 Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 MC1 Floris Klaassen
Vincent de Kok
Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 DJ1 Floris Klaassen
Vincent de Kok
Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers A Mark Mutsaers Veld 2
20:30 - 21:00 Trimmers B Rob Schalken Veld 3 - AB
21:00 - 22:00 Trimmers B Rob Schalken Veld 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JA1 Max van Kordelaar Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Amélie Vogel
Ebba Vogel
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MD6 Famke de Rooij
Lotte Monod de Froideville
Veld 1 - AB
17:45 - 19:15 MA1 Tim Winkelmolen Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Dieuwertje Andela
Lisa van den Broek
Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 MC5 Daphne Franssen
Maud Hamer
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Steef Suijs
Thieu de Graaf
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Juliette van den Bogert Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Fleur van der Meijs Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Britt van der Meijs
Puck van der Weele
Veld 3 - AB
19:15 - 20:45 Heren2 Michiel Schröder Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Maurits van den Bogert Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames1 Ruud Dankers Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames3 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 DJ3 Janneke Sterrenburg Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren1 Veld 3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD5 Jalena de Koning
Julia Hamers
Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Maartje Remmers
Sonja Dusee
Veld 1 - A
17:00 - 18:00 M6E2 Veld 2 - D training door ouders
17:00 - 18:00 M8E2 Patrick Tack Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 keepers1 Trainingsgroep Veld 2 - A
18:00 - 19:00 J6E1 Jonas van Loon
Stijn Moonen
Veld 2 - B
18:00 - 19:00 J6E2 Kim van Os
Lisa van den Broek
Veld 1 - A
18:00 - 19:00 J6E3 Luuk Tooten
Toon van Oosterhout
Veld 1 - B J6E2!!!
18:00 - 19:00 J8E1 Hidde Panis
Claire Panis
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Monique van den Bogert Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Floris Klaassen
Vincent de Kok
Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Remco Bressers Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 2 - A
19:00 - 20:30 JB1 Rogier Jansen Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Mark Mutsaers Veld 1 - CD
19:00 - 19:30 MB2 Berni Bodewes Veld 2 - B
19:00 - 20:30 MD2 Veld 1 - AB Noëlle Joosten Romee Joosten
19:30 - 21:00 JB2 Koen de Kok Veld 3 - AB
19:30 - 20:00 MB2 Berni Bodewes Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren5 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames2 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames5 Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 DJ2 Jauke Vonk
Stan Pijnenburg
Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 MA4 Kees de Koning Veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MB5 Nikki van Hout Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Willemijn Koiter-otten.
Jos Schalken
Veld 1 - AB
17:15 - 20:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Udenhout - AB Mirjam Stavleu
17:30 - 19:00 JD1 Jeroen Biemans Udenhout - CD Martijn van Kekem
18:00 - 19:00 M6E5 Veld 1 - D training door ouders
18:00 - 19:00 M8E4 Mark Bertens Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Jules van Roy
Merel van Heteren
Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 MB3 Lars Huizenga Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 MC4 Nikki van Hout Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Dames4 Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Heren3 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 MA3 Marc Coopman
Harold de Baar
Veld 1 - CD
19:30 - 20:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 3 - AB Heren 1
19:30 - 20:30 MC2 Karel van Hattum Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 DDB Veld 2
20:30 - 22:00 DDC Veld 1
20:30 - 22:00 Heren1 Veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamini\s meisjes Veld 3 - AB
16:00 - 17:00 J Benjamini's Veld 3 - AB
16:00 - 17:00 MD4 Amélie Vogel Veld 3 - CD
16:30 - 17:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 1 - AB Bregje Pontzen
16:30 - 17:30 J trainende mini's Janka Verkerke- de Ridder
Wessel Dusée
Veld 1 - D Cornelie Glerum
16:30 - 17:30 J3F1 Janka Verkerke- de Ridder
Wessel Dusée
Veld 1 - C Cornelie Glerum
16:30 - 17:30 J6E1 Veld 2 - B Ouders olv Lieke van Os
16:30 - 17:30 J6E2 Veld 2 - B Ouders olv Lieke van Os
16:30 - 18:00 MC3 Kyan Bodewes Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 Marcel Koeton Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 M Trainende mini's Joost Bruinsma
Eliesa van de Kamp
Isabelle Mouwen
Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Veld 2 - A Training door ouders
17:30 - 19:00 MD3 Bregje Pontzen
Nova Klinkenberg
Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 JA1 Max van Kordelaar Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 JA2 Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Rogier Jansen Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 MA1 Joppe van Wijngaarden
Tim Winkelmolen
Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Veld 1 - CD Jurriaan van der Valk (trainer)
19:30 - 21:00 keepers1 Trainingsgroep Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 keepers1 Trainingsgroep Veld 3 - CD Keepers Dames 1
19:30 - 20:30 DJ1 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren2 Veld 3 - AB
20:30 - 21:00 Dames1 Ruud Dankers Veld 3 - CD
20:30 - 21:30 Heren4 Veld 2 - AB
21:00 - 22:00 Dames1 Ruud Dankers Veld 3