banner-teams.jpg

Heren2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michiel Schröder

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss H2 (O) Den Bosch H2 (O)
Were Di H2 (O) Berkel-Enschot H3

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push H2 11 28 9 1 1 48 20 0
2 MEP H2 11 22 7 1 3 54 23 0
3 Den Bosch H2 10 21 6 3 1 43 19 0
4 Breda H2 11 21 6 3 2 36 12 0
5 Oss H2 10 18 6 0 4 30 26 0
6 Zwart-Wit H2 11 16 5 1 5 44 30 0
7 Were Di H2 10 16 5 1 4 27 21 0
8 Tilburg H2 11 15 4 3 4 20 20 0
9 Berkel-Enschot H3 10 13 4 1 5 24 33 0
10 Oranje-Rood H2 11 11 3 2 6 21 32 0
11 Tilburg H3 11 3 1 0 10 9 56 0
12 Berkel-Enschot H2 11 0 0 0 11 8 72 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H2 n.n.b uit
22 mrt B.H.V. Push H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Oranje Rood H2 n.n.b uit
5 apr Oss H2 n.n.b thuis
19 apr HC Tilburg H3 n.n.b uit
3 mei Berkel Enschot H3 n.n.b thuis
10 mei HC Tilburg H2 n.n.b thuis
17 mei Were Di Tilburg H2 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda H2 n.n.b thuis
7 jun MHC MEP H2 n.n.b thuis
14 jun ZwartWit H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H3 Berkel-Enschot H2 (O) 4-0
Tilburg H3 Tilburg H2 (O) 0-2
Were Di H2 (O) Oss H2 (O) 6-3
Oranje-Rood H2 (O) Breda H2 (O) 1-1
MEP H2 Push H2 (O) 3-4
Den Bosch H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 5-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oss H2 (O) MEP H2 4-2
Breda H2 (O) Tilburg H3 6-0
Push H2 (O) Berkel-Enschot H3 3-1
Berkel-Enschot H2 (O) Den Bosch H2 (O) 0-9
Tilburg H2 (O) Were Di H2 (O) 1-2
Zwart-Wit H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Push H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 9-2
MEP H2 Tilburg H2 (O) 0-0
Berkel-Enschot H3 Oss H2 (O) 3-4
Oranje-Rood H2 (O) Den Bosch H2 (O) 2-2
Tilburg H3 Zwart-Wit H2 (O) 1-6
Were Di H2 (O) Breda H2 (O) 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss H2 (O) Push H2 (O) 1-3
Tilburg H2 (O) Berkel-Enschot H3 2-2
Breda H2 (O) MEP H2 2-3
Berkel-Enschot H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 1-3
Zwart-Wit H2 (O) Were Di H2 (O) 4-3
Den Bosch H2 (O) Tilburg H3 8-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Berkel-Enschot H3 Breda H2 (O) 1-5
Oss H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 5-0
MEP H2 Zwart-Wit H2 (O) 4-3
Were Di H2 (O) Den Bosch H2 (O) 1-2
Push H2 (O) Tilburg H2 (O) 3-1
Tilburg H3 Oranje-Rood H2 (O) 2-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H2 (O) Were Di H2 (O) 4-1
Breda H2 (O) Push H2 (O) 0-2
Berkel-Enschot H2 (O) Tilburg H3 1-3
Zwart-Wit H2 (O) Berkel-Enschot H3 1-3
Tilburg H2 (O) Oss H2 (O) 1-4
Den Bosch H2 (O) MEP H2 5-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Tilburg H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 3-2
Were Di H2 (O) Tilburg H3 4-0
MEP H2 Oranje-Rood H2 (O) 5-1
Push H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 5-4
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H2 (O) 1-6
Oss H2 (O) Breda H2 (O) 0-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H2 (O) Berkel-Enschot H3 3-4
Berkel-Enschot H2 (O) Were Di H2 (O) 0-5
Tilburg H3 MEP H2 0-8
Breda H2 (O) Tilburg H2 (O) 1-1
Zwart-Wit H2 (O) Oss H2 (O) 4-1
Den Bosch H2 (O) Push H2 (O) 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
MEP H2 Were Di H2 (O) 4-0
Push H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 5-1
Breda H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 10-0
Tilburg H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 4-3
Berkel-Enschot H3 Tilburg H3 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H2 (O) Oss H2 (O) 1-2
Tilburg H3 Push H2 (O) 0-9
MEP H2 Berkel-Enschot H2 (O) 14-2
Den Bosch H2 (O) Tilburg H2 (O) 2-1
Zwart-Wit H2 (O) Breda H2 (O) 2-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Push H2 (O) Were Di H2 (O) 2-4
Breda H2 (O) Den Bosch H2 (O) 3-1
Oss H2 (O) Tilburg H3 6-2
Berkel-Enschot H3 MEP H2 2-8
Berkel-Enschot H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 0-7
Tilburg H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 4-1