banner-teams.jpg

Heren5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marnick van den Brand
Aanvoerder Bas Hoevenaars
Aanvoerder Jelmer Janssen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H5 Breda H5 12:45
Goirle H3 Breda H6
Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H7 14:30
Shot H4 Liberty H3
Vlijmen H2 (O) Waalwijk H3 12:30
Were Di H8 Zwart-Wit H5 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H5 11 30 10 0 1 44 21 0
2 Zwart-Wit H7 11 28 9 1 1 32 15 0
3 Breda H5 11 22 7 1 3 38 27 0
4 Breda H6 11 19 6 1 4 44 37 0
5 Liberty H3 11 17 5 2 4 34 20 0
6 Waalwijk H3 11 17 5 2 4 47 34 0
7 Berkel-Enschot H5 11 17 5 2 4 32 33 0
8 Vlijmen H2 11 13 4 1 6 21 32 0
9 Hilvarenbeek H1 11 9 2 3 6 32 43 0
10 Were Di H8 11 6 2 0 9 20 45 0
11 Shot H4 11 5 1 5 5 27 39 3
12 Goirle H3 11 2 0 2 9 18 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei BH&BC Breda H5 12:45 thuis - Veld 2
10 mei Were Di Tilburg H8 12:30 thuis - Veld 1
17 mei M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
24 mei SHOT H4 12:30 thuis - Veld 2
7 jun VMHC H2 12:30 uit
14 jun Hockeyclub Hilvarenbeek H1 12:45 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit H5 Were Di H8 3-1
Breda H5 Berkel-Enschot H5 (3-1)TEMP_RESULT
Liberty H3 Shot H4 1-1
Breda H6 Goirle H3 8-0
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 4-1
Waalwijk H3 Vlijmen H2 (O) 7-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Goirle H3 Zwart-Wit H5 3-4
Hilvarenbeek H1 Breda H5 2-5
Were Di H8 Zwart-Wit H7 2-3
Berkel-Enschot H5 Waalwijk H3 2-4
Vlijmen H2 (O) Liberty H3 0-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Waalwijk H3 Breda H5 4-5
Breda H6 Vlijmen H2 (O) 3-3
Liberty H3 Berkel-Enschot H5 3-5
Zwart-Wit H7 Goirle H3 3-1
Were Di H8 Hilvarenbeek H1 2-4
Zwart-Wit H5 Shot H4 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Shot H4 Zwart-Wit H7 2-2
Hilvarenbeek H1 Waalwijk H3 5-5
Goirle H3 Were Di H8 2-4
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-4
Berkel-Enschot H5 Breda H6 5-2
Breda H5 Liberty H3 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Were Di H8 Shot H4 4-0
Liberty H3 Waalwijk H3 4-3
Breda H6 Breda H5 3-2
Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 5-2
Zwart-Wit H7 Vlijmen H2 (O) 4-0
Goirle H3 Hilvarenbeek H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hilvarenbeek H1 Liberty H3 0-6
Shot H4 Goirle H3 3-2
Breda H5 Zwart-Wit H5 0-4
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H7 3-1
Vlijmen H2 (O) Were Di H8 5-3
Waalwijk H3 Breda H6 7-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Shot H4 Breda H6 3-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Shot H4 Hilvarenbeek H1 5-5
Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 0-3
Were Di H8 Berkel-Enschot H5 0-3
Breda H6 Liberty H3 3-2
Zwart-Wit H7 Breda H5 3-1
Zwart-Wit H5 Waalwijk H3 7-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Liberty H3 Zwart-Wit H5 0-2
Breda H5 Were Di H8 7-1
Vlijmen H2 (O) Shot H4 3-1
Berkel-Enschot H5 Goirle H3 2-2
Hilvarenbeek H1 Breda H6 4-7
Waalwijk H3 Zwart-Wit H7 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Vlijmen H2 (O) Hilvarenbeek H1 1-0
Zwart-Wit H7 Liberty H3 3-1
Were Di H8 Waalwijk H3 1-3
Goirle H3 Breda H5 3-5
Shot H4 Berkel-Enschot H5 5-5
Zwart-Wit H5 Breda H6 6-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Breda H5 Shot H4 4-2
Zwart-Wit H5 Hilvarenbeek H1 3-1
Liberty H3 Were Di H8 10-1
Waalwijk H3 Goirle H3 7-2
Breda H6 Zwart-Wit H7 2-4
Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H5 7-2
Were Di H8 Breda H6 1-5
Goirle H3 Liberty H3 0-1
Shot H4 Waalwijk H3 3-3
Zwart-Wit H7 Zwart-Wit H5 3-1
Vlijmen H2 (O) Breda H5 2-4