banner-teams.jpg

Dames2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Harold de Baar
Aanvoerder Pauline Kolen
Aanvoerder Charlotte Schoenmakers

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 14:45
DES D2 (O) Goirle D2 (O) 11:00
Den Bosch D4 Etten-Leur D3 12:30
Teteringen D1 Zwart-Wit D2 (O) 12:45
Warande D2 (O) Oss D2 (O) 12:45
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Goirle D2 9 23 7 2 0 32 16 0
2 Zwart-Wit D2 10 23 7 2 1 23 10 0
3 DES D2 9 20 6 2 1 25 13 0
4 Oss D2 10 19 6 1 3 24 13 0
5 Den Bosch D3 10 16 5 1 4 28 27 0
6 Zwart-Wit D3 10 13 4 1 5 15 18 0
7 Etten-Leur D2 9 12 4 3 2 17 13 3
8 Berkel-Enschot D2 9 10 3 1 5 10 11 0
9 Teteringen D1 10 10 3 1 6 16 33 0
10 Warande D2 10 7 2 1 7 14 28 0
11 Etten-Leur D3 10 5 1 2 7 17 30 0
12 Den Bosch D4 10 4 1 1 8 17 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Etten-Leur D2 (O) 14:45 thuis - Veld 1
1 dec M.H.C. Goirle D2 (O) n.n.b uit
15 mrt HC Etten-Leur D3 n.n.b uit
22 mrt MHC De Warande D2 n.n.b thuis
29 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b uit
5 apr MHCT D1 n.n.b thuis
19 apr ZwartWit D2 n.n.b uit
3 mei MHC DES D2 n.n.b thuis
10 mei ZwartWit D3 n.n.b thuis
17 mei Oss D2 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Goirle D2 n.n.b thuis
14 jun HC Etten-Leur D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D3 Den Bosch D4 3-2
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 (O) 1-2
DES D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 1-0
Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 5-1
Oss D2 (O) Teteringen D1 7-0
Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot D2 (O) Etten-Leur D3 2-2
Warande D2 (O) DES D2 (O) 2-4
Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 3-2
Teteringen D1 Goirle D2 (O) 2-4
Den Bosch D4 Zwart-Wit D2 (O) 0-4
Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D3 3-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1
Warande D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 0-2
Den Bosch D3 Etten-Leur D3 5-0
Oss D2 (O) Den Bosch D4 3-2
DES D2 (O) Teteringen D1 5-1
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D3 4-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D4 Goirle D2 (O) 2-3
Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D3 1-0
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2 (O) 0-2
Teteringen D1 Warande D2 (O) 0-1
Etten-Leur D2 (O) Oss D2 (O) 0-0
Zwart-Wit D3 DES D2 (O) 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Teteringen D1 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
Goirle D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1
Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D3 5-2
Warande D2 (O) Zwart-Wit D3 1-2
Oss D2 (O) Etten-Leur D3 4-2
DES D2 (O) Den Bosch D4 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1
Den Bosch D3 Oss D2 (O) 3-1
Den Bosch D4 Warande D2 (O) 5-0
Zwart-Wit D3 Teteringen D1 2-2
Etten-Leur D3 Goirle D2 (O) 6-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DES D2 (O) Etten-Leur D3 3-2
Goirle D2 (O) Den Bosch D3 4-1
Oss D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-1
Warande D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 2-2
Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
Teteringen D1 Den Bosch D4 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 1-2
Etten-Leur D2 (O) Teteringen D1 3-1
Etten-Leur D3 Warande D2 (O) 2-4
Zwart-Wit D2 (O) Goirle D2 (O) 1-1
Berkel-Enschot D2 (O) Oss D2 (O) 0-1
Den Bosch D3 DES D2 (O) 2-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DES D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-2
Goirle D2 (O) Oss D2 (O) 2-1
Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2 (O) 0-1
Teteringen D1 Etten-Leur D3 2-1
Warande D2 (O) Den Bosch D3 3-5
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (O) 0-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit D2 (O) Warande D2 (O) 1-0
Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D4 4-0
Den Bosch D3 Teteringen D1 4-0
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 1-0
Oss D2 (O) DES D2 (O) 3-0