banner-teams.jpg

Heren1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Niek Aarts
Aanvoerder Joep Frijters

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45
Ede H1 Phoenix H1
Gooische H1 Upward H1
Groningen H1 Zwart-Wit H1
IJsseloever H1 Union H1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H1 11 23 7 2 2 46 23 0
2 Leiden H1 11 23 7 2 2 39 23 0
3 Upward H1 11 23 7 2 2 31 19 0
4 Phoenix H1 11 23 7 2 2 23 20 0
5 Ede H1 11 19 5 4 2 28 25 0
6 IJsseloever H1 11 17 5 2 4 21 19 0
7 Gooische H1 11 15 4 3 4 29 30 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 11 12 3 3 5 21 23 0
9 Berkel-Enschot H1 11 10 2 4 5 30 39 0
10 Hattem H1 11 6 1 3 7 19 31 0
11 Union H1 11 6 1 3 7 17 29 0
12 Groningen H1 11 5 1 2 8 19 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 feb B.H.V. Push n.n.b thuis - Veld 2
1 mrt BH&BC Breda n.n.b thuis - Veld 2
8 mrt Hattemse M.H.C. H1 14:45 thuis - Veld 2
15 mrt SV Phoenix H1 n.n.b uit
22 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
29 mrt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
5 apr Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
19 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
26 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
3 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
10 mei LOHC H1 n.n.b thuis
17 mei Union H1 n.n.b thuis
24 mei MHC EDE H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Gooische H1 Union H1 3-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Upward H1 Leiden H1 6-5
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
Union H1 Groningen H1 1-1
Hattem H1 Gooische H1 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Union H1 Ede H1 3-5
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Hattem H1 Leiden H1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Phoenix H1 Union H1 1-0
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Gooische H1 Leiden H1 2-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Union H1 Upward H1 1-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Ede H1 Leiden H1 3-2
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Upward H1 Hattem H1 1-0
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Hattem H1 Union H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4