banner-teams.jpg

Heren2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michiel Schröder

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 10:30
Berkel-Enschot H3 MEP H2 12:45
Breda H2 (O) Den Bosch H2 (O) 10:30
Oss H2 (O) Tilburg H3 10:00
Push H2 (O) Were Di H2 (O) 12:00
Tilburg H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 10:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push H2 10 28 9 1 0 46 16 0
2 Den Bosch H2 9 21 6 3 0 42 16 0
3 MEP H2 10 19 6 1 3 46 21 0
4 Breda H2 10 18 5 3 2 33 11 0
5 Oss H2 9 15 5 0 4 24 24 0
6 Zwart-Wit H2 10 13 4 1 5 37 30 0
7 Were Di H2 9 13 4 1 4 23 19 0
8 Berkel-Enschot H3 9 13 4 1 4 22 25 0
9 Tilburg H2 10 12 3 3 4 16 19 0
10 Oranje-Rood H2 10 11 3 2 5 20 28 0
11 Tilburg H3 10 3 1 0 9 7 50 0
12 Berkel-Enschot H2 10 0 0 0 10 8 65 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov ZwartWit H2 (O) 10:30 thuis - Veld 2
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H2 n.n.b uit
22 mrt B.H.V. Push H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Oranje Rood H2 n.n.b uit
5 apr Oss H2 n.n.b thuis
19 apr HC Tilburg H3 n.n.b uit
3 mei Berkel Enschot H3 n.n.b thuis
10 mei HC Tilburg H2 n.n.b thuis
17 mei Were Di Tilburg H2 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda H2 n.n.b thuis
7 jun MHC MEP H2 n.n.b thuis
14 jun ZwartWit H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Were Di H2 (O) Oss H2 (O) 6-3
Berkel-Enschot H3 Berkel-Enschot H2 (O) 4-0
Tilburg H3 Tilburg H2 (O) 0-2
Oranje-Rood H2 (O) Breda H2 (O) 1-1
Den Bosch H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 5-5
MEP H2 Push H2 (O) 3-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H2 (O) Den Bosch H2 (O) 0-9
Oss H2 (O) MEP H2 4-2
Zwart-Wit H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 5-1
Tilburg H2 (O) Were Di H2 (O) 1-2
Push H2 (O) Berkel-Enschot H3 3-1
Breda H2 (O) Tilburg H3 6-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Tilburg H3 Zwart-Wit H2 (O) 1-6
MEP H2 Tilburg H2 (O) 0-0
Oranje-Rood H2 (O) Den Bosch H2 (O) 2-2
Berkel-Enschot H3 Oss H2 (O) 3-4
Push H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 9-2
Were Di H2 (O) Breda H2 (O) 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss H2 (O) Push H2 (O) 1-3
Tilburg H2 (O) Berkel-Enschot H3 2-2
Breda H2 (O) MEP H2 2-3
Berkel-Enschot H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 1-3
Zwart-Wit H2 (O) Were Di H2 (O) 4-3
Den Bosch H2 (O) Tilburg H3 8-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
MEP H2 Zwart-Wit H2 (O) 4-3
Oss H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 5-0
Berkel-Enschot H3 Breda H2 (O) 1-5
Push H2 (O) Tilburg H2 (O) 3-1
Tilburg H3 Oranje-Rood H2 (O) 2-3
Were Di H2 (O) Den Bosch H2 (O) 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H2 (O) Were Di H2 (O) 4-1
Den Bosch H2 (O) MEP H2 5-3
Tilburg H2 (O) Oss H2 (O) 1-4
Breda H2 (O) Push H2 (O) 0-2
Berkel-Enschot H2 (O) Tilburg H3 1-3
Zwart-Wit H2 (O) Berkel-Enschot H3 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Tilburg H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 3-2
MEP H2 Oranje-Rood H2 (O) 5-1
Were Di H2 (O) Tilburg H3 4-0
Push H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 5-4
Oss H2 (O) Breda H2 (O) 0-4
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H2 (O) 1-6
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Den Bosch H2 (O) Push H2 (O) 3-3
Zwart-Wit H2 (O) Oss H2 (O) 4-1
Breda H2 (O) Tilburg H2 (O) 1-1
Berkel-Enschot H2 (O) Were Di H2 (O) 0-5
Tilburg H3 MEP H2 0-8
Oranje-Rood H2 (O) Berkel-Enschot H3 3-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Breda H2 (O) Berkel-Enschot H2 (O) 10-0
Berkel-Enschot H3 Tilburg H3 3-1
Tilburg H2 (O) Zwart-Wit H2 (O) 4-3
MEP H2 Were Di H2 (O) 4-0
Push H2 (O) Oranje-Rood H2 (O) 5-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H2 (O) Breda H2 (O) 2-3
Oranje-Rood H2 (O) Oss H2 (O) 1-2
Den Bosch H2 (O) Tilburg H2 (O) 2-1
Tilburg H3 Push H2 (O) 0-9
MEP H2 Berkel-Enschot H2 (O) 14-2