banner-teams.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Harold de Baar
Aanvoerder Pauline Kolen
Aanvoerder Charlotte Schoenmakers

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D4 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D2 11 31 10 1 0 45 8 0
2 Zwart-Wit D2 11 27 9 0 2 43 11 0
3 DES D2 11 23 7 2 2 25 6 0
4 Goirle D2 11 18 6 0 5 22 27 0
5 Oranje-Rood D4 10 18 5 3 2 20 10 0
6 Etten-Leur D2 11 17 5 2 4 26 15 0
7 Berkel-Enschot D2 11 13 3 4 4 14 27 0
8 Oranje-Rood D3 11 12 3 3 5 19 24 0
9 Den Bosch D4 11 9 3 0 8 13 35 0
10 Etten-Leur D3 11 9 2 3 6 25 34 0
11 Zwart-Wit D3 10 7 2 1 7 13 28 0
12 Warande D2 11 1 0 1 10 9 49 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2 n.n.b uit
20 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b thuis
27 mrt HC Etten-Leur D2 n.n.b uit
3 apr HC Etten-Leur D3 n.n.b thuis
10 apr MHC DES D2 n.n.b uit
24 apr HC Oranje Rood D3 n.n.b thuis
8 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 n.n.b uit
15 mei HC Oranje Rood D4 n.n.b thuis
22 mei M.H.C. Goirle D2 n.n.b uit
29 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b uit
12 jun MHC De Warande D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Goirle D2 Zwart-Wit D3 3-2
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-4
Oranje-Rood D4 Etten-Leur D2 2-2
Den Bosch D4 Etten-Leur D3 0-7
Oranje-Rood D3 DES D2 0-1
Warande D2-O Den Bosch D2-O 1-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit D2-O Warande D2-O 6-0
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 5-0
Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
DES D2 Den Bosch D4 4-0
Etten-Leur D3 Oranje-Rood D4 0-3
Etten-Leur D2 Goirle D2 4-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D2 1-4
Goirle D2 Etten-Leur D3 2-1
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D2-O 3-4
Den Bosch D4 Oranje-Rood D3 3-4
Oranje-Rood D4 DES D2 1-0
Warande D2-O Zwart-Wit D3 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Etten-Leur D2 Warande D2-O 7-1
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 3-3
DES D2 Goirle D2 1-2
Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 1-1
Den Bosch D2-O Den Bosch D4 5-2
Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2-O 0-7
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande D2-O Etten-Leur D3 3-6
Berkel-Enschot D2-O DES D2 0-0
Goirle D2 Oranje-Rood D3 3-2
Oranje-Rood D4 Den Bosch D4 2-0
Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O 0-1
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D3 Berkel-Enschot D2-O 2-0
Etten-Leur D2 Zwart-Wit D3 2-0
DES D2 Warande D2-O 7-0
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D4 3-0
Den Bosch D4 Goirle D2 0-4
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2-O 0-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Goirle D2 Oranje-Rood D4 1-4
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 1-0
Etten-Leur D2 Den Bosch D2-O 1-2
Warande D2-O Oranje-Rood D3 0-3
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (3-3)TEMP_RESULT
Zwart-Wit D2-O DES D2 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Den Bosch D2-O Goirle D2 5-0
Oranje-Rood D4 Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D4 Warande D2-O 2-1
Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D2-O 1-4
DES D2 Zwart-Wit D3 4-1
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot D2-O Goirle D2 4-1
Warande D2-O Oranje-Rood D4 0-5
Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O 1-5
Etten-Leur D2 DES D2 1-2
Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D3 2-1
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Oranje-Rood D3 Etten-Leur D2 1-1
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 5-3
Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D2-O 1-2
Goirle D2 Warande D2-O 4-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D2-O 0-10
DES D2 Etten-Leur D3 4-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Warande D2-O Berkel-Enschot D2-O 2-2
Den Bosch D2-O DES D2 0-0
Zwart-Wit D2-O Goirle D2 4-0
Etten-Leur D3 Oranje-Rood D3 4-4
Etten-Leur D2 Den Bosch D4 0-1