banner-teams.jpg

Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dennis van Dijk
Aanvoerder John van Hees

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35D 11:00
Den Bosch H35D Hopbel H35B
Liempde H35A Bommelerwaard H35A 12:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H35B 9 23 7 2 0 27 11 0
2 Hopbel H35B 9 17 5 2 2 39 20 0
3 Bommelerwaard H35A 9 17 5 2 2 24 14 0
4 Liempde H35A 9 17 5 2 2 17 14 0
5 Geel-Zwart H35B 9 16 5 1 3 20 23 0
6 Oss H35B 9 15 5 0 4 23 18 0
7 DDHC H35A 10 12 4 0 6 29 26 0
8 Warande H35C 10 9 3 0 7 19 39 0
9 Den Bosch H35D 8 7 2 1 5 14 21 0
10 Berlicum H35B 10 7 2 1 7 18 30 0
11 Den Bosch H35E 10 7 2 1 7 12 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 dec Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35D 11:00 thuis - Veld 2
13 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35E n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub Berlicum H35B n.n.b thuis
27 mrt Liempde H35A n.n.b uit
3 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H35B n.n.b thuis
10 apr SMHC De Hopbel H35B n.n.b uit
24 apr Oss H35B n.n.b thuis
15 mei DDHC H35A n.n.b thuis
22 mei MHC De Warande H35C n.n.b uit
29 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35D n.n.b uit
12 jun MHC Bommelerwaard H35A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35D 4-2
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35E 2-1
Warande H35C Berlicum H35B 1-3
DDHC H35A Liempde H35A 1-3
Oss H35B Hopbel H35B 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart H35B DDHC H35A 2-1
Den Bosch H35D Oss H35B 0-3
Den Bosch H35E Bommelerwaard H35A 1-2
Liempde H35A Warande H35C 2-1
Berlicum H35B Berkel-Enschot H35B 2-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Liempde H35A 3-0
Warande H35C Geel-Zwart H35B 3-4
DDHC H35A Hopbel H35B 4-5
Den Bosch H35E Den Bosch H35D 1-1
Bommelerwaard H35A Berlicum H35B 3-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oss H35B DDHC H35A 0-3
Hopbel H35B Warande H35C 11-1
Geel-Zwart H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Berlicum H35B Den Bosch H35E 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande H35C Oss H35B 0-8
Berlicum H35B Den Bosch H35D 2-4
Den Bosch H35E Liempde H35A 1-2
Bommelerwaard H35A Geel-Zwart H35B 2-3
Berkel-Enschot H35B Hopbel H35B 3-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oss H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Liempde H35A Berlicum H35B 1-1
Den Bosch H35D DDHC H35A 3-4
Hopbel H35B Bommelerwaard H35A 3-3
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35E 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Liempde H35A Den Bosch H35D 2-0
Bommelerwaard H35A Oss H35B 2-3
Warande H35C DDHC H35A 5-1
Berlicum H35B Geel-Zwart H35B 2-3
Den Bosch H35E Hopbel H35B 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
DDHC H35A Berkel-Enschot H35B 0-3
Oss H35B Den Bosch H35E 3-0
Den Bosch H35D Warande H35C 1-4
Geel-Zwart H35B Liempde H35A 2-2
Hopbel H35B Berlicum H35B 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Warande H35C 3-2
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35D 1-3
Bommelerwaard H35A DDHC H35A 2-1
Berlicum H35B Oss H35B 4-1
Liempde H35A Hopbel H35B 2-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
DDHC H35A Den Bosch H35E 9-0
Warande H35C Bommelerwaard H35A 0-5
Hopbel H35B Geel-Zwart H35B 4-1
Oss H35B Liempde H35A 1-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Berkel-Enschot H35B 1-1
Berlicum H35B DDHC H35A 3-5
Den Bosch H35E Warande H35C 1-2