banner-teams.jpg

Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dennis van Dijk
Aanvoerder John van Hees

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch HE Geel-Zwart HB
Liempde HA Berkel-Enschot HB 10:15
Oedenrode HB / Hopbel HB Bommelerwaard HA
Oss HB Den Bosch HD 13:40
Uden HB Berlicum HB 10:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rosmalen HC 10 26 8 2 0 44 13 0
2 Bommelerwaard HA 10 24 8 0 2 42 20 0
3 Uden HB 10 19 6 1 3 30 18 0
4 Berkel-Enschot HB 10 19 6 1 3 29 24 0
5 Oss HB 10 19 6 1 3 21 20 0
6 Geel-Zwart HB 10 16 5 1 4 28 27 0
7 Liempde HA 10 11 3 2 5 23 23 0
8 Berlicum HB 10 9 3 0 7 20 41 0
9 Den Bosch HE 10 8 2 2 6 18 25 0
10 Den Bosch HD 10 7 2 1 7 29 40 0
11 Oedenrode HB 10 1 0 1 9 11 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei Liempde HA 10:15 uit
10 mei Rosmalen HC n.n.b uit
17 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch HD 12:45 thuis - Veld 3
24 mei Hockeyclub Berlicum HB 11:00 uit
7 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch HE n.n.b uit
14 jun V.M.H.C. Geel-Zwart HB 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot HB Liempde HA 3-0
Geel-Zwart HB Den Bosch HE 2-1
Berlicum HB Uden HB 1-7
Den Bosch HD Oss HB 3-5
Bommelerwaard HA Oedenrode HB / Hopbel HB 5-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch HE Bommelerwaard HA 3-4
Oedenrode HB / Hopbel HB Rosmalen HC 1-8
Uden HB Berkel-Enschot HB 1-2
Liempde HA Geel-Zwart HB 2-4
Oss HB Berlicum HB 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rosmalen HC Bommelerwaard HA 4-2
Liempde HA Den Bosch HE 2-2
Berkel-Enschot HB Oss HB 1-3
Den Bosch HD Oedenrode HB / Hopbel HB 6-2
Geel-Zwart HB Uden HB 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss HB Geel-Zwart HB 2-6
Oedenrode HB / Hopbel HB Berlicum HB 1-4
Uden HB Liempde HA 2-2
Bommelerwaard HA Den Bosch HD 9-2
Den Bosch HE Rosmalen HC 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Liempde HA Oss HB 2-3
Berlicum HB Bommelerwaard HA 3-8
Berkel-Enschot HB Oedenrode HB / Hopbel HB 3-1
Uden HB Den Bosch HE 3-2
Den Bosch HD Rosmalen HC 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Den Bosch HE Den Bosch HD 4-1
Oedenrode HB / Hopbel HB Geel-Zwart HB 2-3
Rosmalen HC Berlicum HB 5-1
Oss HB Uden HB 0-3
Bommelerwaard HA Berkel-Enschot HB 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Liempde HA Oedenrode HB / Hopbel HB 6-1
Geel-Zwart HB Bommelerwaard HA 2-6
Oss HB Den Bosch HE 1-2
Berkel-Enschot HB Rosmalen HC 3-6
Berlicum HB Den Bosch HD 1-7
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bommelerwaard HA Liempde HA 1-0
Rosmalen HC Geel-Zwart HB 6-1
Den Bosch HD Berkel-Enschot HB 3-4
Den Bosch HE Berlicum HB 1-5
Oedenrode HB / Hopbel HB Uden HB 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Uden HB Bommelerwaard HA 1-3
Oss HB Oedenrode HB / Hopbel HB 1-0
Geel-Zwart HB Den Bosch HD 4-0
Berkel-Enschot HB Berlicum HB 5-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Den Bosch HD Liempde HA 2-5
Berkel-Enschot HB Den Bosch HE 2-1
Bommelerwaard HA Oss HB 1-2
Rosmalen HC Uden HB 4-1
Berlicum HB Geel-Zwart HB 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Den Bosch HE Oedenrode HB / Hopbel HB 2-2
Liempde HA Berlicum HB 4-1
Uden HB Den Bosch HD 4-3
Geel-Zwart HB Berkel-Enschot HB 4-4
Oss HB Rosmalen HC 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Liempde HA Rosmalen HC 0-4