banner-teams.jpg

Heren5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marnick van den Brand
Aanvoerder Bas Hoevenaars
Aanvoerder Jelmer Janssen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H6 Waalwijk H3
Goirle H3 Shot H4
Liberty H3 Hilvarenbeek H1 12:30
Were Di H8 Vlijmen H2 (O) 14:30
Zwart-Wit H5 Breda H5
Zwart-Wit H7 Berkel-Enschot H5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H5 11 30 10 0 1 44 21 0
2 Zwart-Wit H7 11 28 9 1 1 32 15 0
3 Breda H5 11 22 7 1 3 38 27 0
4 Breda H6 11 19 6 1 4 44 37 0
5 Liberty H3 11 17 5 2 4 34 20 0
6 Waalwijk H3 11 17 5 2 4 47 34 0
7 Berkel-Enschot H5 11 17 5 2 4 32 33 0
8 Vlijmen H2 11 13 4 1 6 21 32 0
9 Hilvarenbeek H1 11 9 2 3 6 32 43 0
10 Were Di H8 11 6 2 0 9 20 45 0
11 Shot H4 11 5 1 5 5 27 39 3
12 Goirle H3 11 2 0 2 9 18 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7 n.n.b uit
3 mei BH&BC Breda H5 12:45 thuis - Veld 2
10 mei Were Di Tilburg H8 12:30 thuis - Veld 1
17 mei M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
24 mei SHOT H4 12:30 thuis - Veld 2
7 jun VMHC H2 12:30 uit
14 jun Hockeyclub Hilvarenbeek H1 12:45 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit H5 Were Di H8 3-1
Breda H5 Berkel-Enschot H5 (3-1)TEMP_RESULT
Liberty H3 Shot H4 1-1
Breda H6 Goirle H3 8-0
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 4-1
Waalwijk H3 Vlijmen H2 (O) 7-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Goirle H3 Zwart-Wit H5 3-4
Hilvarenbeek H1 Breda H5 2-5
Were Di H8 Zwart-Wit H7 2-3
Berkel-Enschot H5 Waalwijk H3 2-4
Vlijmen H2 (O) Liberty H3 0-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Waalwijk H3 Breda H5 4-5
Breda H6 Vlijmen H2 (O) 3-3
Liberty H3 Berkel-Enschot H5 3-5
Zwart-Wit H7 Goirle H3 3-1
Were Di H8 Hilvarenbeek H1 2-4
Zwart-Wit H5 Shot H4 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Shot H4 Zwart-Wit H7 2-2
Hilvarenbeek H1 Waalwijk H3 5-5
Goirle H3 Were Di H8 2-4
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-4
Berkel-Enschot H5 Breda H6 5-2
Breda H5 Liberty H3 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Were Di H8 Shot H4 4-0
Liberty H3 Waalwijk H3 4-3
Breda H6 Breda H5 3-2
Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 5-2
Zwart-Wit H7 Vlijmen H2 (O) 4-0
Goirle H3 Hilvarenbeek H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hilvarenbeek H1 Liberty H3 0-6
Shot H4 Goirle H3 3-2
Breda H5 Zwart-Wit H5 0-4
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H7 3-1
Vlijmen H2 (O) Were Di H8 5-3
Waalwijk H3 Breda H6 7-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Shot H4 Breda H6 3-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Shot H4 Hilvarenbeek H1 5-5
Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 0-3
Were Di H8 Berkel-Enschot H5 0-3
Breda H6 Liberty H3 3-2
Zwart-Wit H7 Breda H5 3-1
Zwart-Wit H5 Waalwijk H3 7-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Liberty H3 Zwart-Wit H5 0-2
Breda H5 Were Di H8 7-1
Vlijmen H2 (O) Shot H4 3-1
Berkel-Enschot H5 Goirle H3 2-2
Hilvarenbeek H1 Breda H6 4-7
Waalwijk H3 Zwart-Wit H7 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Vlijmen H2 (O) Hilvarenbeek H1 1-0
Zwart-Wit H7 Liberty H3 3-1
Were Di H8 Waalwijk H3 1-3
Goirle H3 Breda H5 3-5
Shot H4 Berkel-Enschot H5 5-5
Zwart-Wit H5 Breda H6 6-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Breda H5 Shot H4 4-2
Zwart-Wit H5 Hilvarenbeek H1 3-1
Liberty H3 Were Di H8 10-1
Waalwijk H3 Goirle H3 7-2
Breda H6 Zwart-Wit H7 2-4
Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H5 7-2
Were Di H8 Breda H6 1-5
Goirle H3 Liberty H3 0-1
Shot H4 Waalwijk H3 3-3
Zwart-Wit H7 Zwart-Wit H5 3-1
Vlijmen H2 (O) Breda H5 2-4